Автоматизація компанії ТзОВ "Видавничий Дім"Укрпол" за допомогою програмного продукту "1С:Підприємство 8. Управління виробничим підприємством для України"

ТзОВ "Видавничий Дім"Укрпол" є лідером у галузі поліграфії в Західному регіоні України із найновішим друкарським устаткуванням.
Після визначення потреб даної компанії, вибраний програмний продукт для автоматизації - "1С:Підприємство 8. Управління виробничим підприємством для України". Виконане перенесення даних з попередньої облікової системи "1С:Підприємство 7.7", проведене повне налаштування програмного забезпечення 1С у відповідності до потреб клієнта.
Написання програмного продукту 1С "з нуля" на базі платформи "1С:Підприємство" для ТзОВ "ТУБЕС Інтернешнл"

TUBES International об'єднує в собі групу компаній таких країн як Польща, Чехія, Словаччина, Литва та Україна. Займаються реалізацією спеціалізованих шлангів та з'єднань, фітингів, обойм та інших аксесуарів для всіх галузей промисловості.
Спеціалісти ТзОВ "Комплекс", враховуючи потреби та побажання, запропонували для автоматизації бізнес-процесів написання програмного продукту на базі 1С "з нуля" та успішно його впровадили.
Автоматизація управлінського обліку на підприємстві ТзОВ "Ніка Захід"

Компанія "Ніка Захід" є лідером ринку FMCG в Україні.Звернувшись до ТзОВ "Комплекс", дана компанія мала за мету удосконалити управлінський облік. На сьогоднішній день, автоматизовано 67 робочих місць.
Впровадження програмного продукту "1С:Підприємство 8. Управління виробничим підприємством" на ТзОВ "Мебель-Сервіс"

ТзОВ "Мебель-Сервіс" спеціалізується на виготовленні корпусних меблів. Раніше компанія працювала з системами 1С, серед яких: "1С:Підприємство 7.7 Бухгалтерський облік для України" а також "1С Зарплата+Кадри для України".
Впровадження програмного продукту на базі "1С:Бухгалтерія для України" на ТзОВ ТМ "Барвінок"

На сьогоднішній день "Барвінок" - регіональна мережа із 51-го магазину, в яких працюють більше 1500 працівників.
Для автоматизації бухгалтерського та податкового обліку, вибране програмне забезпечення "1С:Бухгалтерія для України"
Автоматизація обліку з підключенням та програмуванням обладнання у ТзОВ «КТВ» ТМ "Смачний возик"

Основним видом діяльності торгової марки «Смачний возик» є виготовлення та роздрібна торгівля продуктів харчування. Для вирішення задачі по ефективній автоматизації роздрібної торгівлі  в ТМ «Смачний возик» вибраний програмний продукт «Общепіт», українська версія, редакція 8  на базі "Бухгалтерія для України", по причині наявності готових рішень та можливості гнучкої настройки для автоматизації різних напрямків обліку згідно потреб замовника.
Впроваджені рішення ПП «Компанія Аверс»

Приватне підприємство „Компанія Аверс” займається гуртовою торгівлю автотоварами. При збільшені об'ємів продаж перед компанією постала задача автоматизації обліку та більш детального аналізу діяльності. Впровадження системи автоматизації було здійснено ТзОВ «Коплекс» яке є партнером фірми 1С і має статус 1С:Франчайзі.
Автоматизація бухгалтерського,податкового та управлінського обліку у фірмі СП «Київ-Захід»

Перед компанією постала задача вийти на новий рівень автоматизації підприємства, так як стара система обліку перестала відповідати вимогам. Необхідно було провести автоматизацію підприємства. Колектив ТзОВ «Комплекс» виконав роботи по автоматизації обліку на базі 1С:Управління виробничим підприємством для України 8 , з індивідуальним підходом до клієнта враховуючи всі побажання .
Впровадження ПП «Бухгалтерія для України 8» у ВАТ «Яворівське АТП №14632»

Для покращення роботи та автоматизації підприємства було здійснено
Впровадження в такі області як:бухгалтерський облік , податковий облік , зарплату і кадровий облік , управління грошовими коштами , управління основними засобами, МШП, МНА.
КОМПЛЕКС ©