Про переваги рішень на базі платформи 1С: Підприємство 8 перед 1С: Підприємство 7.7 сказано немало і, напевне, не варто повторюватися. 

Є ще маса технологічних питань: забезпечення безпеки інформації в базі, сумісність з новими версіями баз даних (старі і сумісні з 1С:Підприємство 7.7 не випускаються і не підтримуються, і так далі).

Поглянемо на дану ситуацію очима фахівця:

  • -   Платформа технологічно застаріла, є набагато більш функціональні рішення.
  • -   З прайс-листа майже всі продукти на базі 7.7 видалені - тобто мінімум нових інсталяций, лише дозакупки до існуючих рішень.
  • -   Оновлення виходять в останню чергу.

Навіщо молодому фахівцеві починати вивчати "сімірку"? Практично всі нові програмісти і консультанти починають з "вісімки".  Досвідчені спеціалісти "сімки", які 8-10 років тому були "на піку" не вічні як програмісти, багато з них тепер керівники проектів, менеджери по роботі з корпоративними клієнтами або перекваліфіковувалися в програмісти-архітектори "вісімки". Нова технологічна іграшка завжди цікавіша.

Тому, фахівців здатних підтримувати рішення на базі 1С: Підприємство 7.7 з кожним роком все менше і менше.  Навіть якщо функціонально "сімірка" влаштовує підприємство, то навряд чи влаштує з точки зору підтримки з боку "співтовариства 1С". Причому ситуація лише погіршуватиметься. Нове покоління не зупиниш.

Так, для багатьох наших клієнтів 1С: Підприємство 7.7 звичніше, рідніше, "зрозуміліше" (що спірно, особливо після семінарів-практикумів). Але в даних хороших програм, на жаль, немає майбутнього і смутне сьогодення. Тому що "кадри вирішують все", а без людей автоматизована система існувати не зможе.

Зараз наша компанія підтримує всіх замовників на платформі 7.7. Але з кожним роком робити це все складніше. Хто ще не запланував бюджет на 2013 рік - зверніть увагу на 1С: Підприємство 8.Возврат к списку

КОМПЛЕКС ©