Шановні колеги та партнери!

 

Інформуємо Вас про те, що з 1 серпня 2018 р. вартість послуг спеціалістів нашої компанії становитиме 600 грн. (без ПДВ) за годину послуг.

 

Правила визначення вартості послуг наведені нижче.

 

Ми надаємо повний спектр послуг з автоматизації підприємств, включаючи:

1.      Створення локальних і розподілених комп’ютерних мереж підприємств, аналіз і модернізація існуючих мереж (крім виконання монтажних робіт).

2.      Підбір, поставка, налаштування, кастомізація і впровадження програмних продуктів для автоматизації обліку, звітності, управління бізнес-процесами на підприємствах замовників.

3.      Інформаційна підтримка і технологічний супровід автоматизованих систем замовників.

4.      Розширення функціональних можливостей програмних засобів замовників, створення спеціалізованих програмних засобів. 

5.      Підключення і підтримка системи двостороннього обміну електронною звітністю систем 1С:Підприємство з податковою інспекцією і іншими державними органами. 

6.      Підключення і підтримка двостороннього обміну електронними документами систем 1С:Підприємство з контрагентами.

7.      Інтеграція 1С:Підприємство з іншими програмними технологіями, включаючи  електронну пошту, ІР-телефонію, системи контролю доступу і обліку робочого часу, Інтернет - магазини, зовнішні CRM-системи, хмарні сховища і т.д.

 

Правила визначення вартості послуг спеціалістів ГК «Комплекс»

 

Послуги спеціалістів Групи компаній «Комплекс» надаються згідно діючого Договору Інформаційно-технологічного супроводу «ІТС Україна». Вартість одноразових послуг консультанта, програміста, системного адміністратора, наданих Замовнику, визначається як добуток ціни за годину послуг і часу надання послуг.

ГК «Комплекс» повідомляє  Замовника про ціну за годину послуг спеціаліста інформаційними листами, на сайті www.complex.lviv.ua і при замовленні послуг.

Час надання послуг, що підлягає оплаті, визначається на підставі звіту спеціаліста про надані послуги, як фактичний час, витрачений на надання послуг, заокруглений в більшу сторону до величини, кратної 15 хвилинам. Наприклад, якщо надання послуг спеціалістом тривало 40 хвилин, час надання послуг, що підлягає оплаті, дорівнює 45 хвилинам.

У підрахунок часу, фактично витраченого спеціалістом на надання послуг, не включаються перерви в наданні послуг з причин, незалежних від Замовника (наприклад, внаслідок розриву телефонного з’єднання або внаслідок виникнення в спеціаліста ГК «Комплекс» необхідності тимчасово відволіктися від надання послуг).

Якщо надання послуг виконується на майданчику Замовника у м. Львів, час надання послуг  збільшується на 30 хвилин з метою компенсації витрат часу на дорогу працівника ГК «Комплекс».

За потреби в терміновому наданні послуг, Замовник може погодити приїзд працівника ГК «Комплекс» на таксі з наступною компенсацією витрат Замовником.

Якщо надання послуг виконується на майданчику Замовника за межами м. Львів, час, витрачений працівником на дорогу, враховується як час надання послуг.

Інформація про надану послугу без розрахунку вартості надсилається Замовнику електронною поштою автоматично одразу після затвердження перевіряючим звіту, але не пізніше трьох робочих днів, з моменту надання послуги. Електронний лист включає: ім’я та/чи прізвище замовника, назву підприємства – замовника, дату надання послуги, прізвище спеціаліста, що надав послугу, опис послуги, час, витрачений на надання послуги, заокруглений в більшу сторону до величини, кратної 15 хвилинам.

Періодично (раз на місяць) ГК «Комплекс» надає Замовнику:

-          детальний Звіт про надані послуги, який включає для кожної наданої послуги: дату послуги, опис послуги, час надання і вартість;

-          рахунок на оплату.

Якщо Замовник має право на отримання безоплатних послуг згідно Договору «ІТС Україна ПРОФ», надані послуги відображаються в Звіті з нульовою вартістю до вичерпання ліміту годин на отримання безоплатних послуг Замовника.

У випадку надання спеціалістом ГК «Комплекс» одноразових послуг в неробочий час, у вихідні або святкові дні,  за погодженням із Замовником, використовується подвійна ціна за годину послуг.

Описаний вище спосіб розрахунку вартості послуг не використовується при наданні Замовнику запланованих послуг з оплатою згідно погодженої договірної ціни.


Возврат к списку

КОМПЛЕКС ©