Програмне забезпечення для підприємств гуртово-роздрібної торгівлі дозволяє автоматизувати завдання оперативного, управлінського, бухгалтерського та податкового обліку, аналізу і планування торгових операцій, кадрового обліку та розрахунку заробітної плати в організаціях, що здійснюють будь-які види комерційної діяльності, забезпечивши тим самим ефективне управління сучасним торговим підприємством.

Наша компанія пропонує рішення для автоматизації обліку виробничим підприємствам, що дозволяє організувати комплексну інформаційну систему, яка відповідає корпоративним, українським та міжнародним стандартам і забезпечує фінансово-господарську діяльність усіх процесів виробничого підприємства.

Призначене для ведення обліку на сільськогосподарських підприємствах, що займаються рослинництвом, тваринництвом, птахівництвом, переробкою с / г продукції, що мають парк техніки.

Забезпечує вирішення всіх завдань, що стоять перед бухгалтерською службою підприємства, починаючи від обробки первинних документів, і закінчуючи формуванням регламентованої звітності.

Наша компанія пропонує комплексні системи автоматизації підприємств у сфері готельного та ресторанного бізнесу.
Програмне забезпечення для автоматизації  готельного та ресторанного бізнесу  дозволяє в єдиному програмно-апаратному середовищі керувати та отримувати поточну й підсумкову інформацію про усі послуги та процеси що відбуваються в готелі або ресторані.
Управління автотранспортним підприємством призначене для автоматизації обліку підприємств що надають транспортні послуги (перевезення пасажирів або вантажів), або підприємств що мають великий автопарк
КОМПЛЕКС ©