Ми маємо значний досвід розгортання і підтримки систем 1С:Підприємство та надаємо повний спектр послуг з впровадження автоматизованих систем, включаючи аналіз бізнес – процесів Замовника, розробку технічних завдань, підбір і кастомізацію типових або створення спеціалізованих рішень, перенесення даних з попередніх систем, налаштування обміну даними, інтеграції 1С:Підприємство 8 з іншими програмами, включаючи системи клієнт – банк, інтернет – магазин, електронну пошту і т.д.

Виконуємо також інформаційно – технологічний супровід систем 1С:Підприємство, підтримку і актуалізацію продуктів, підтримку електронної звітності FREDO Звіт.  

ІТС – набір сервісів інформаційно – технологічного супроводу для комплексної підтримки користувачів систем автоматизації.
ІТС-Проф

Договір ІТС Україна рівня ПРОФ забезпечує користувачам програм «1С:Підприємство» максимальну кількість інформації і послуг,  включає в себе професійну інформаційну систему ІТС ПРОФ Україна і додаткові сервіси (зокрема Сервіс здачі електронної звітності FREDO Звіт).

 При оформленні договру ІТС рівня ПРОФ на 12 місяців Ви безкоштовно отримуєте 4 години  послуг спеціалістів нашої компанії. 

ІТС-Техно

Договір ІТС рівня ТЕХНО включає в себе технологічну інформаційну систему ІТС Україна Техно і забезпечує користувачам програм «1С:Підприємство» тільки можливість легального отримання поновлень для придбаних програмних продуктів «1С:Підприємство» і мінімально необхідний об’єм сервісних послуг.

FREDO Звіт
FREDO Звіт – здача електронної звітності до контролюючих органів, реєстрація ПН/РК в ЄРПН, електронне адміністрування ПДВ, обмін ПН/РК та первинними документами між контрагентами.
FREDO ДокМен

FREDO ДокМен — обмін будь-якими електронними документами між контрагентами.

Надання пакетів підтримки програмної продукції 1С:Підприємство здійснюється у вигляді доступу до онлайн-сервісів та оновлень автоматизованих систем, що розташовані на сайтах http://its.1c.ua/ та https://portal.1c.eu/ .

КОМПЛЕКС ©