Про нас

         Ми працюємо на ринку розробки, впровадження і супроводу обліково-аналітичних систем для управління підприємствами  понад 20 років.

     ТзОВ«НеоКомплекс» входить у всеукраїнську громадську організацію “Спілка Автоматизаторів Бізнесу” (САБ), що об’єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, зацікавлених у розвитку сучасних інформаційних технологій, їх популяризації та ефективному використанні в різних галузях економіки.

       Маємо значний досвід розгортання і підтримки систем програмних продуктів BAS та надаємо повний спектр послуг з впровадження автоматизованих систем, включаючи аналіз бізнес-процесів Замовника, розробку технічних завдань, підбір і кастомізацію типових або створення спецалізованих рішень, перенесення даних з попередніх систем, налаштування обміну даними, інтеграції з іншими програмами, включаючи системи клієнт-банк, інтернет – магазини, електронну пошту, хмарні сховища і т.д. Виконуємо також інформаційно–технологічний супровід систем BAS, підтримку і актуалізацію продуктів, підтримку електронної звітності «FREDO Звіт».

Наші клієнти

Наші партнери

GigaCloud

     Хмарний оператор, який надає простір для розвитку бізнесу. Компанія надає IaaS-послуги (Infrastructure-as-a-Service) та PaaS-послуги (Platform as a Service) клієнтам будь-якого масштабу ― від малого бізнесу до великих корпорацій. У портфоліо компанії понад 1300 клієнтів у шести країнах світу та 500 компаній-партнерів.

     Компанія «Неокомплекс» партнер GigaCloud з 2017 року. Ми допоможемо підібрати хмарний сервер з необхідними параметрами та виконаємо міграцію і підтримку Ваших інформаційних баз.

gigacloud.ua

CONTO

    Компанія CONTO з 1999 року працює на ринку економічного програмного забезпечення України, представляє повний спектр послуг з розробки, впровадження, навчання користувачів, продажу та обслуговування систем ERP-класу.

     ТзОВ «НеоКомплекс» партнер CONTO з моменту заснування.

conto.com.ua