Програмні продукти BAS

Програми лінійки BAS (Business Automation System) – комплексні рішення для автоматизації широкого спектру завдань для управління різними аспектами діяльності підприємства.

BAS Бухгалтерія

Рішення для автоматизації ведення бухгалтерського та податкового обліку, включно з підготовкою обов’язкової (регламентованої) звітності комерційного підприємства будь-якого масштабу.

BAS Бухгалтерія КОРП

Рішення для автоматизації ведення бухгалтерського та податкового обліку, включно з підготовкою обов’язкової (регламентованої) звітності з розширеними можливостями обліку та додатковою функціональністю в частині розрахунку заробітної плати.

BAS Комплексне управління підприємством

Рішення для управління діяльністю малих та середніх підприємств, управлінські процеси яких вимагають чіткої координації і узгоджених дій декількох виконавців.

BAS Малий бізнес

Рішення для управління та обліку на підприємствах малого бізнесу. У програмі реалізоване усе найнеобхідніше для оперативного обліку, контролю, аналізу і планування на підприємствах з такими напрямами діяльності, як надання послуг (сервіс), підрядні (проектні) роботи, виробництво продукції, торгівля.

BAS Агро. Бухгалтерія

Рішення для автоматизації бухгалтерського та податкового обліку сільськогосподарських підприємств, що займаються рослинництвом, тваринництвом, птахівництвом, переробкою і реалізацією сільськогосподарської продукції.

BAS Модуль обліку акцизного палива

Доповнення для програм “BAS Бухгалтерія ПРОФ” і “BAS Бухгалтерія КОРП”, яке дозволяє вести облік акцизного податку в організаціях, що займаються оптовою та роздрібною торгівлею паливом.

Купуючи програму BAS  з ІТС у нас ви отримуєте:

  • Безкоштовне встановлення (1 година);
  • Знижку 40% на річний ІТС (інформаційно – технологічний супровід) рівня ПРОФ, що включає:
  • FREDO:ЗВІТ для для надсилання звітів;
  • FREDO:ДОКМЕН для обміну документами;
  • RDI SERVISE для оновлення довідкової інформації;
  • Консультації аудитора.